تاریخ انتشار:دو شنبه 14 اسفند 1396
دبیر جشنواره جا‌م‌جم در گفت‌وگو با فارس

تعداد جوایز جشنواره جام‌جم امسال کم‌تر شده است/ داوری‌ها کاملا جدی و تخصصی است

دبیر جشنواره جام جم گفت: بحث داوری‌ها کاملا جدی است و بنا نیست در داوری تعارفی اتفاق بیفتد، دوستان هنرمند هم همین توقع را از داورها دارند که خیلی جدی و تخصصی آثارشان در کنار سایر دوستان بررسی و قضاوت شود.

 

«محمد احسانی» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری فارس گفت: یکی از امکان‌هایی که تلویزیون دارد امکان برگزاری جشنواره است و نقد و بررسی آثار تلویزیونی در طول سال در تلویزیون جاری است و نظرات منتقدین، خبرنگاران و اهالی رسانه از طریق روابط عمومی معاونت سیما به برنامه‌سازان منتقل می‌شود و ما هم از آن بهره‌مند می‌شویم و اگر تعامل هرقدر دو سویه باشد، طرفین از آن بهره می‌برند و ان‌شاءالله در دوره هماهنگی و ارتباط نزدیک‌تر و تنگاتنگ‌تری باشیم.

وی درباره ضعف جشنواره چهارم جام‌جم در بحث اطلاع‌رسانی نیز عنوان داشت: این که احساس می‌شود اطلاع رسانی مطلوب نبوده برمی‌گردد به بحثی که قرار بود ما اختتامیه را در بهمن ماه و قبل از جشنواره فیلم فجر داشته باشیم که به دلیل تعدد آثار که ۴ سال را در برمی‌گرفت، کمی به طول انجامید و در هفته منتهی به اختتامیه موضوع اطلاع رسانی بهتر اتفاق خواهد افتاد.

احسانی در پاسخ به این سوال که آیا اختتامیه یک همایش خسته کننده و کسالت‌بار است که قرار است هیچکس ناراضی برنگردد؟ نیز تصریح کرد: امسال در شورای سیاست‌گذاری قرار شد تعداد جوایز کمتر شود تا همایش طولانی برگزار نشود، اما بحث داوری‌ها کاملا جدی است و بنا نیست در داوری تعارفی اتفاق بیافتد و دوستان هنرمند هم همین توقع را از داوری دارند که خیلی جدی و تخصصی آثارشان در کنار سایر دوستان بررسی و قضاوت شود.

انتهای پیام/ن

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
ادوار جشنواره های سیما
برگزیده های چند رسانه ای