تاریخ انتشار:چهار شنبه 9 اسفند 1396
متین ستوده:

امیدوارم «لیسانسه ها» برنده جشنواره جام جم شود

بازیگر مجموعه «لیسانسه ها» اعتقاد دارد اگر جشنواره جام جم هر سال برگزار شود باعث تشویق و ایجاد انگیزه بین بازیگران می شود.

متین ستوده بازیگر مجموعه «لیسانسه ها» در گفت و گو با ستاد خبری چهارمین جشنواره تلویزیونی جام جم؛ درباره ارتباط با نقش ترانه در این مجموعه گفت: یک تجربه متفاوت را در این سریال تجربه کردم چون نقشم کمدی درام بود و ارتباط خوبی با نقش برقرار کردم.

وی با تاکید بر فضای جدیدی که در ساخت مجموعه های تلویزیونی در معاونت سیما ایجاد شده، افزود: خوشحالم که مجموعه «لیسانسه ها» توانسته بخشی از مشکلات جامعه امروز ما را در قالب طنز بیان کند؛ سریال های خوبی در حال ساخت است و اقدامات خوبی در معاونت سیما برای تولید کارهای جدید انجام گرفته است.

بازیگر نقش «ترانه» در ادامه تاکید کرد: اصولا موضوعات اجتماعی برای مخاطب جذابیت بیشتری دارد، هر اندازه که قصه ها به واقعیت نزدیک تر باشد، حس همزاد پنداری نزد بیندگان بیشتر خواهد شد. بنابراین باید به سمت موضوعتی برویم که در جامعه ملموس تر است. افزایش جذابیت های بصری و هزینه کردن برای پشت صحنه از قبیل طراحی لباس و صحنه از نکات مهمی دیگری است که به جذب مخاطبان کمک زیادی می کند.

متین ستوده با استقبال از برگزاری جشنواره تلویزیونی جام جم گفت: امیدوارم هر سال شاهد بر گزاری جشنواره برنامه های  تلویزیونی باشیم این قبیل کارها باعث ایجاد انگیزه بازیگران و دیگر عوامل تولید می شود.

وی در پایان با آرزوی موفقیت برای سروش صحت و رضا جودی اضافه کرد: این دو بزرگوار زحمات زیادی برای مجموعه «لیسانسه ها» کشیده اند و بهترین اتفاق برای تمامی عوامل این مجموعه این است که برنده نهایی این جشنواره «لیسانسه ها» باشد.

انتهای پیام/ن

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
ادوار جشنواره های سیما
برگزیده های چند رسانه ای