تاریخ انتشار:سه شنبه 8 اسفند 1396
پژمان بازغی؛

جشنواره جام جم محملی برای نمایش تلاش برنامه سازان است

پژمان بازغی جشنواره جام جم را رقابتی دانست که در آن زحمات و تلاش های برنامه سازان و بازیگران دیده می شود.

پژمان بازغی، بازیگر سریال «گمشدگان» در گفت‌وگو با ستاد خبری چهارمین جشنواره تلویزیونی جام جم؛ در مورد نقش خود در مجموعه «گمشدگان» گفت: در واقع پیش از این با آقای رضا کریمی در سریال «فاکتور هشت» همکاری داشتم، بنابراین وقتی این نقش را پیشنهاد دادند با توجه به اینکه یک کار خیابانی بود و نقش در واقع اپیزودی از یک قسمت از سریال بود کار را پذیرفتم. از این همکاری خیلی راضی هستم و فکر می کنم از نقش هایی بود که مورد توجه مردم و مخاطبان قرار گرفت.
وی ابراز امیدواری کرد شبکه های سیما در رقابت با رسانه های دیگر پیروز میدان گردند و افزود: به نظرم مهمترین وظیفه تلویزیون پرداختن به واقعیات زندگی مردم است. این گونه برنامه های اجتماعی علاوه بر جذب مخاطب به رشد و بینش مردم کمک می کند و امیدوارم تلویزیون مثل دهه های گذشته بتواند این مهم را انجام دهد.
بازغی در ادامه به کار اجرای خود در مسابقه «کودک شو» اشاره کرده و اضافه کرد: تا پیش از «کودک شو» کاری جز بازیگری انجام نداده ام و اجرای این مسابقه را نیز به نوعی بازیگری می دانم.
این بازیگر تلویزیون و سینما افزود: در واقع اجرای «کودک شو» برای من بازیگری با نابازیگران است. به عبارت دیگر در این مسابقه از والدین بچه ها بازی می گیرم و در طول مسابقه احساسات شان را تحریک می کنم. بخشی از جذابیت برنامه در همین مساله است. کار در مسابقه «کودک شو» به من امکان داده تا تمام تجربیات بازیگری ام را پیاده کنم.
وی رقابت را مهمترین ویژگی جشنواره ها دانست و گفت: تولیدات بسیاری در شبکه های سیما وجود دارند که برنامه سازان و هنرمندان بسیاری در آن مشغول کارند. در این مسیر نیرو و هزینه بسیاری صرف می شود و جشنواره تلویزیونی محمل مناسبی برای دیده شدن این آثار و زحمات در کنار یکدیگر است. دیده شدن آثار مسلما حس رقابت را در میان سازندگان بیشتر کرده و مخاطبان برنامه ها را با کارهای خوب آشنا می کند و این خیلی خوب است.
وی در پایان گفت: برای آثاری که در جشنواره دارم آرزوی موفقیت می کنم امیدوارم که تمامی برنامه ها در جشنواره سیما بدرخشد.


انتهای پیام/ن

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
ادوار جشنواره های سیما
برگزیده های چند رسانه ای