تاریخ انتشار:دو شنبه 15 آبان 1402

دبیر و عضو شورای سیاستگذاری جشنواره تلویزیونی جام جم منصوب شد

معاون سیما در حکمی دکتر سیدمحمدرضا خوشرو را به عنوان دبیر و عضو شورای سیاست گذاری جشنواره جام جم سیما منصوب کرد.

در حکم محسن برمهانی به محمدرضا خوشرو آمده است نظر به سوابق ارزشمند جنابعالی در رسانه ملی و اهمیت لزوم برگزاری جشنواره جام جم سیما، به موجب این حکم به عنوان «عضو شورای سیاستگذاری جشنواره تلویزیونی جام جم» منصوب می شوید.

ارزیابی آثار تولید شده در رسانه ملی، ایجاد بستری برای رقابت، تقویت ابتکار و خلاقیت دست اندرکاران تولید و ارتقاء کیفی تولیدات سیما، فراهم کردن زمینه های مناسب برای شناسایی توانمندی ها و کشف استعدادهای جوان، فرصت های مناسب برای تبادل افکار و انتقال تجارب برنامه سازان و دست اندرکاران رسانه، از مهمترین اهداف برگزاری جشنواره تلویزیونی جام جم است که باید مورد توجه ویژه قرار گیرد.

از جمله مهمترین وظایفی که برای اعضای شورای سیاستگذاری جشنواره تلویزیونی جام جم در این حکم مورد تاکید قرار گرفته است؛ سیاستگذاری، راهبری و برنامه ریزی جشنواره، تصویب آیین نامه ها، دستورالعمل ها و مقررات جشنواره، بررسی و تصویب برنامه و بودجه جشنواره، پیشنهاد دبیران کمیته های جشنواره به معاون سیما، اتخاذ روش های اجرایی مناسب در جهت تحقق اهداف و نظارت بر حسن اجرای فرآیند برگزاری جشنواره است.

گفتنی است سیدمحمدرضا خوشرو در حال حاضر مدیر شبکه نسیم است و با حفظ سمت به عنوان دبیر شورای سیاستگذاری جشنواره تلویزیونی جام جم نیز انتصاب شده است.
مدیریت اطلاعات برنامه ریزی بنیاد فارابی، مشاور دبیر جشنواره فیلم فجر، مدیر گروه های مختلف پژوهشی در صداوسیما، مدیرکل فرهنگ عمومی قوه قضاییه، مشاور معاونان صدا و سیما، مدیریت فعلی شبکه های تلویزیونی نسیم و فراتر از جمله سوابق کاری سیدمحمدرضا خوشرو است.

انتهای پیام/ن

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
ادوار جشنواره های سیما
برگزیده های چند رسانه ای