تاریخ انتشار:سه شنبه 14 اسفند 1397
بازیگر سریال «دلدادگان»:

جشنواره «جام‌جم» موجبات ترقی را فراهم می‌کند

ملیکا شریفی‌نیا گفت: جشنواره تلویزیونی «جام‌جم» موجبات ترقی را فراهم می‌کند.

به گزارش ستاد خبری جشنواره جام جم، ملیکا شریفی‌نیا بازیگر سریال «دلدادگان» درباره عمکلرد جشنواره تلویزیونی «جام‌جم» طی پنج دوره برگزاری آن گفت: جشنواره «جام‌جم» سعی می‌کند تا هر دوره بهتر باشد؛ در هر صورت برای هر جشنواره‌ای که برگزار می‌شود، بایدها و نبایدهایی وجود دارد که باعث ‌شده عده‌ای راضی یا ناراضی باشند؛ به هر حال جشنواره راه خودش را می‌رود و مهم‌ترین چیزی که جشنواره دارد این است که همه را تشویق می‌کند و به کسانی که کار تلویزیونی می‌کنند دلگرمی می‌دهد. من فکر می‌کنم داشتن چنین جشنواره‌ای اتفاق خوب و خجسته‌ای است و هر سال که ما پیش برویم مردم بیشتر با این جشنواره آشنا می‌شوند؛ هر چند تبلیغات گسترده هم در بیشتر شناخته شدن این جشنواره بی تاثیر نخواهد بود.
وی درباره رقابت کاندیدها از طریق آرای مردمی و انگیزه‌بخش بودن جشنواره بیان کرد: برگزاری جشنواره برای بیشتر و بهتر کار کردن اهالی تلویزیون بسیار انگیزه بخش است. اصولا رقابت کردن در هر زمینه‌ای لذت بخش است و باعث پیشرفت می‌شود؛ در واقع رقابت چیزی است که تلاش را چندین برابر و موجبات ترقی را فراهم می‌کند.
بازیگر سریال «دلدادگان» ادامه داد: من فکر می‌کنم این جشنواره که در دو بخش مردمی و هیئت داوران اجرا می شود، همه بخش‌ها مورد داوری قرار می گیرند خیلی موثرتر است.
شریفی‌نیا در پایان در خصوص سریال «دلدادگان» گفت: فیلمنامه این سریال یکی از فیلمنامه‌های محبوب من بود و زمانی هم که ساخته شد مورد استقبال مردم قرار گرفت. من معتقدم سریال ما با اینکه در زمان پخش با وقفه‌هایی روبه‌رو شد و ما طی پخش اذیت شدیم اما جای خود را در میان مردم باز کرد و همه آن را دیدند؛ این نشان از موفقیت یک کار است.
گفتنی است سریال «دلدادگان» جزو بهترین تهیه کنندگی، کارگردانی، نویسندگی و بهترین بازیگر زن کمیسیون نمایش پنجمین جشنواره تلویزیونی جام جم است.


انتهای پیام/ن

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
ادوار جشنواره های سیما
برگزیده های چند رسانه ای