تاریخ انتشار:دو شنبه 13 اسفند 1397
مسوول کمیته پشتیبانی جشنواره جام:

مخاطبان حامي و پشتيبان اصلي جشنواره جام جم

مسوول کمیته پشتیبانی پنجمین دوره جشنواره تلویزیونی جام جم با اشاره به جزئیات آیین اختتامیه گفت: مخاطبان حامي و پشتيبان اصلي جشنواره هستند.

به گزارش ستاد خبری جشنواره جام جم؛ دکتر سیدمحمود اسلامی مسئول کمیته پشتیبانی پنجمین دوره جشنواره تلویزیونی جام جم در خصوص جزئیات اختتامیه این دوره از جشنواره گفت: آیین اختتامیه پنجمین دوره جشنواره تلويزيوني جام جم روز سه شنبه 21 اسفند با حضور هنرمندان، برنامه سازان و خانواده بزرگ سيما و مديران رسانه ملي در مرکز همایش‌های بين المللي سازمان صداوسيما برگزار می‌شود.
وی ادامه داد: بخش مردمی جشنواره به دلیل صرفه جویی در منابع و پیشنهاد دست اندرکاران جشنواره در همان روز اختتامیه برگزار مي شود و برگزيدگان اين بخش همزمان با نفرات برتر ساير كميسيون هاي جشنواره معرفي و تقدیر خواهند شد.
مدیرکل مالی و اداری معاونت سیما با اشاره به تنوع آثار در کمیسیون آگهی و تبلیغات تلویزیونی جشنواره جام جم گفت: همچنین به دلیل حجم بالای آثار ارسالی که 250 اثر تبلیغاتی را با زير گروه هاي متنوعي شامل مي شود و این مهم، برگزيدگان بخش آگهی و تبلیغات تلویزیونی طی مراسم جداگانه‌ای در اوایل سال آینده تقدير خواهند شد.
اسلامي با اشاره به سفارش ساخت تنديس جشنواره به دست هنرمندان اصفهاني تصريح كرد:برگزاري هرچه مطلوب تر جشنواره با استفاده از منابع داخلي و امکانات موجود مد نظر اين كميته بوده است.
وي مخاطبان را حامي و پشتيبان اصلي جشنواره جام جم برشمرد و خاطرنشان كرد:مشاركت گسترده مردم در جشنواره از اين امر حكايت دارد.

انتهای پیام/ن

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
ادوار جشنواره های سیما
برگزیده های چند رسانه ای