تاریخ انتشار:شنبه 11 اسفند 1397

پیدا شدن اختلال پس از استقبال میلیونی بخش مردمی جشنواره

رای‌گیری بخش مردمی جشنواره تلویزیونی جام‌جم که از 23 بهمن شروع شد، تا پنجشنبه 9 اسفند بیش از 40 میلیون رأی در سامانه‌ USSD و روبیکا به خود اختصاص داد، اما ایجاد اختلال در این سامانه حاشیه ساز شد.

به گزارش ستاد خبری جشنواره جام جم؛ بخش مردمی که 142 فرد و اثر را شامل می‌شود به 48 فرد و اثر برتر محدود شد و رقابت تنگاتنگی شکل گرفت. به این ترتیب تا پنجشنبه در گروه سریال «پایتخت 5» و «بانوی عمارت»، برنامه‌های شاخص «نود» و «برنده باش»؛ برنامه‌های پرمخاطب «حالا خورشید» و «سمت خدا»؛ مجریان برتر مرد «رضا رشیدپور» و «نجم‌الدین شریعتی»؛ مجریان برتر زن «مژده لواسانی» و «فاطمه امینی»؛ تیتراژهای برتر «دورهمی» و «شبی با عبدی»؛ بازیگران برتر زن «مریم مومن» و «ریما رامین‌فر»؛ بازیگران برتر مرد «حسام منظور»، ‌«بهرام افشاری» به ترتیب صدرنشین شدند.

رای‌گیری بخش مردمی جشنواره تلویزیونی جام‌جم که از 23 بهمن شروع شد و تا پنجشنبه 9 اسفند بیش از 40 میلیون رای در سامانه‌ USSD و روبیکا به ثبت رسید، که ایجاد اختلال در این سامانه حاشیه ساز شد.

این استقبال گسترده مردم از هنرمندان و برنامه‌های تلویزیون البته بی‌حاشیه نماند. به دنبال ایجاد اختلال در سامانه و پس از بررسی‌های فنی و رایانه‌ای گسترده، آرای مردمی تا ساعت 24 پنج‌شنبه لحاظ شد اما روند رای گیری مردمی تا زمان برطرف شدن مشکل، متوقف شد. لازم به ذکر است اصالت آرای رسیده در بازه زمانی بروز اختلال، در حال بررسی است. روند رای دهی نیز مطابق روال گذشته از دوشنبه مجدداً آغاز و تا پیش از اختتامیه ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/ن

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
ادوار جشنواره های سیما
برگزیده های چند رسانه ای